Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Zamknięte
Wtorek – 08:00-19:00
Środa – 08:00-19:00
Czwartek – 8:00-19:00
Piątek – 8:00-20:00
Sobota – 8:00-20:00
Niedziela – 8:00-20:00

Image Alt

O nas

Zrobić komuś kawę, to jakby go przytulić!

Kopalnia Kawy powstała z myślą o wszystkich miłośnikach dobrej kawy. W naszej palarni można nie tylko wypić filiżankę napoju, który został przyrządzony z pieczołowitością gwarantującą najwyższej jakości smak, ale też kupić świeżo palone ziarna kaw z różnych zakątków świata. Postaraliśmy się, żeby nasi goście mogli spędzić wizytę w naszym lokalu w wygodnych warunkach, w spokoju poświęcić się lekturze bądź rozmowie ze znajomymi. Oczywiście przy kubku przepysznej kawy.

Lokal znajduje się przy ulicy Plac Wolności 6, w centrum miasta.

PALARNIA KAWY – Dzięki temu, że sami wypalamy kawę, możemy brać pod uwagę indywidualne gusta naszych klientów. Niektórzy lubią mocno paloną kawę, ktoś inny woli delikatny, czekoladowy smak. Jedni lubią jak kawa daje porządnego kopa, inni preferują deserowe kawy mleczne.

KAWIARNIA – Kawa, którą przyrządzamy dla naszych Gości jest produktem absolutnie najwyższej jakości. W naszej kawiarni oferujemy zarówno klasyczne kawy z ekspresu, jak i kawy zaparzane metodami alternatywnymi. W naszym lokalu oferujemy wybór słodkości, które dopełnią kawowe doświadczenie i poprawią humor na resztę dnia.

Chcesz zarezerwować stolik? Masz pytania odnośnie kawy, którą aktualnie wypalamy?