Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Zamknięte
Wtorek – 08:00-19:00
Środa – 08:00-19:00
Czwartek – 8:00-19:00
Piątek – 8:00-20:00
Sobota – 8:00-20:00
Niedziela – 8:00-20:00

Image Alt

Kawiarnia

Napij się dobrej kawy

Życie jest za krótkie, żeby pić byle jaką kawę!

Dobre jakościowo, świeżo wypalone ziarna kawowe to pierwszy krok w stronę filiżanki pysznego napoju. Następnym krokiem jest właściwe przyrządzenie kawy, które my mamy opanowane do perfekcji. Kawa, którą przyrządzamy dla naszych Gości jest produktem absolutnie najwyższej jakości. W naszej kawiarni oferujemy zarówno klasyczne kawy z ekspresu, jak i kawy zaparzane metodami alternatywnymi.

Kawy klasyczne

Są to kawy powstające na bazie espresso. Zaczynając od espresso, które jest esencją smaku kawy, na deserowo-mlecznym caffe latte kończąc, oferujemy kawy wywodzące się z włoskiej tradycji kawiarnianej. Kawy przygotowywane są w  naszym lokalu przy użyciu najwyższej jakości sprzętu.

Zarówno   młynek Mythos One, jak i   włoski ekspres Victoria Arduino Athena Leva są stworzone po to, żeby wyciągać z kawy najlepsze co ma do zaoferowania.

Metody alternatywne

Z kawiarnią kojarzy nam się kawa z ekspresu. Tym niemniej coraz większe grono zwolenników zyskują tzw. alternatywy. Alternatywnym sposobem parzenia kawy w kawiarni będą te metody, które nie wymagają użycia ciśnieniowego ekspresu. Do najprostszych należy zaliczyć metody przelewowe, takie jak: ekspres przelewowy, drip v 60 czy chemex. Sposoby wykorzystujące ciśnienie podgrzewanej wody to kawiarka i syphon. Tego typu zaszufladkowaniu wymyka się Aeropress.

Cos słodkiego? Kawa na wynos?

Czym była by kawa bez pysznego ciastka? W naszym lokalu oferujemy wybór słodkości, które dopełnią kawowe doświadczenie i poprawią humor na resztę dnia.

Kawę zawsze pijesz w biegu? Nie ma problemu, u nas swój ulubiony napój kawowy możesz zamówić na wynos.

Sprawdź, co aktualnie wypalamy:

Zobacz również:

Chcesz zarezerwować stolik? Masz pytania odnośnie kawy, którą aktualnie wypalamy?